info@ausa.lt

Teleskopiniai krautuvai Manitou – žemės ūkio technika

Ar teko girdėti apie žemės ūkio technika – teleskopinius krautuvus?

Manitou – teleskopiniai krautuvai, kurie turi garsiausią vardą žemės ūkio technikos rinkoje.
Suprantama, tokia teleskopinių krautuvų gamyba prasidėjo ne vakar ar kelias dienas. Manitou krautuvų gamyba skaičiuoja dešimtmečių istoriją ir yra kone garsiausias vardas žemės ūkio technikos rinkoje. Kai ant paprasto traktoriuko galo buvo sumontuotas keliamasis mechanizmas su hidraulinio valdymo sistema, prasidėjo Manitou krautuvų era. Galima drąsiai teigti, kad Prancūzijai labai pasisekė, kad joje, 1953 metais, savo veiklą pradėjo garsi kompanija Braud & Faucheux.

teleskopiniai_krautuvai

Ne daugelis tikėjo, kad šiai kompanijai pasiseks įgyvendinti savo užmojus žemės ūkio technikos tobulinimo srityje. Šioje, garsių keltuvų kompanijoje jau dirba apie 2240 darbuotojų, o plėtros programa skaičiuoja apie 23 antrines įmones ir veikia daugiau kaip 600 techninės priežiūros bei žemės ūkio technikos pardavimų atstovybių. Taigi, Monitou teleskopiniai keltuvai gaminami ne tik Prancūzijoje. Teleskopinių keltuvų ir ne tik, gamyklų plėtra įspūdinga. Kinijoje veikia dvi, JAV ir Italijoje po vieną, o pačioje Prancūzijoje – žemės ūkio technika gaminama net 6 gamyklose. Taigi, jei žemės ūkis neturėtų tokio technikos poreikio, vargu ar būtų įrengta tiek gamyklų. Teleskopiniai krautuvai parduodami 130 valstybių ir apyvarta siekia daugiau nei 1,28 milijardą eurų. Įspūdinga? Manitou – žemės ūkio technika – teleskopiniai krautuvai su daugiau nei pusės amžiaus gamybos istorija. Tai lyderis pasaulyje, kuris gamina padidinto pravažumo mašinas ne tik statybų, pramonės, bet ir žemės ūkio sektoriui.
Teleskopiniai krautuvai – Manitou MLT, žemės ūkiui!
Kad kiekvienas klientas atrastų sau tinkamą techniką ūkiui, įmonė įdėjo labai daug pastangų, ko pasekoje, rezultatas Manitou – geros vidaus ir išorinės išvaizdos tikras darbinis arkliukas, kuris projektuotas ir ištobulintas žemės ūkio darbų atlikimui, bei klientų poreikių tenkinimui. Manitou teleskopinis krautuvas – derliaus dorojimo darbams, pašarų ruošimui ar tiesiog krovinių perkėlimui bei sandėlių pertvarkai.
Ar teko sėdėti tylioje žemės ūkio technikoje ir jaustis kaip lengvajame automobilyje?
Teleskopinio krautuvo kabina – komfortas!
Manitou MLT – ergonominiai sprendimai ir kruopščiai apgalvotas aukštos kokybės išpildymas. Reguliuojamos vairo kolonėlės, ventiliacija ir kondicionieriai, medžiaginės sėdynės – komfortas žemės ūkio technikoje. Ir jei nusprendėte, kad Jūsų žemės ūkio darbams reikalinga technikas, Monitou – pats geriausias pasirinkimas. Pasinaudodami papildomais technikos elementais ir galimybėmis, galėsite atlikti bet kokius krovos, pertvarkymo ir net lauko darbus.
Teleskopiniai krautuvai Manitou – žemės ūkio technika, kiekvieno ūkininko poreikių įgyvendinimui.