info@ausa.lt
Pramonei bei prekybininkams

Pramonei bei prekybininkams

Pramonei bei prekybininkams

Prekybos verslas Lietuvoje ypač populiarus, eidami į parduotuves žmonės net neįsivaizduoja, kokių pastangų prireikia, kad prekės pasiektų lentynas. Taip, darbuotojų salėse galima pamatyti begales, bet yra ir kiti darbai, kurių nesimato, nors jie kur kas sudėtingesni, nei prekes sudėlioti lentynose.

Įvairių prekių sandėliuose yra saugomos prekės, kurios į sandėlius atvežamos iš gamintojų. Tam, kad būtų tvarka sandėlyje privaloma jas sudėlioti pagal taisykles, numeraciją. Bet greičiausiai, kad suprantate, jog dėl prekių didelių svorių, rankomis tai įgyvendinti neįmanoma. Taip smulkius daiktus perkrauti rankomis galima, bet dideli jų kiekiai veda ir prie didelių svorių. Todėl, dažniausiai, prekės į sandėlius atvežamos supakuotos paletėmis. Tam, kad prekes ant palečių būtų galima perkrauti ir transportuoti į kitą vietą yra naudojami patys geriausi darbo įrankiai – šakiniai krautuvai.

Šakiniai krautuvai

Šakiniai krautuvai yra benzininiai ir elektriniai. Kiekvieno krautuvo individuali kėlimo gali priklauso nuo krautuvo modifikacijos bei rūšies. Jei pramonėje ar prekyboje yra reikalingas vos iki 1 tonos keliamosios galios krautuvas, tai tokio pilnai pakaks perkelti ir pervežti krovinius, kurių svoris neviršija 1 tonos. Tokį svorį galima ne tik pervežti, bet ir iškelti į tam tikrą aukštį. Vėl gi, šakinio krautuvo iškėlimo aukštis taip pat priklauso nuo padargų, kurie yra prijungti prie krautuvo. Vieni krautuvai turi nedideles galimybes kelti į aukštį, kiti gi gali būti panaudoti net ir paletinių krovinių užkėlimui į gan didelį aukštį.

Suprantama, kad nuo privalomų atlikti darbų sudėtingumo ir intensyvumo, įmonės pačios sprendžia ar joms naudingiau pirkti šakinius krautuvus ir be papildomų trukdžių atlikti darbus tada kada jie privalomi atlikti. Ar pigiau krautuvus nuomoti tik konkrečių darbų atlikimui. Jei jau domėjotės dėl kainų, tai galėjote pastebėti, kad jos yra įvairios. Priklausomai nuo šakinių krautuvų, nauji jie ar intensyviai bei ilgai naudoti kaina svyruoja nuo kelių tūkstančių iki dešimties ir virš. Krautuvo techninės charakteristikos ir keliamoji galia taip pat įtakoja kainas , todėl ne sudėtingai susiskaičiavę reikalavimus savo darbų atlikimui lengvai apsispręsite dėl krautuvo techninių savybių. Tai leis greičiau sužinoti dėl krautuvo galimo kainos pirkimo atveju. Na, o jeigu planuojama šakinį krautuvą nuomoti, nuomos kainos priklauso nuo individualių paslaugas siūlančių įmonių sprendimų. Galima variantas, kad arti esantis krautuvas ir jo nuomos kaina bus mažesnė, nei krautuvo, kurį teks transportuoti ir dar atsivežti į statybų, pramonės ar prekybai skirtų bei planuojamų atlikti darbų vietą.

  • 2017-05-22
  • 0 Komentarai
Komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.