info@ausa.lt
Parduodu žemės ūkio techniką

Parduodu žemės ūkio technika – krautuvai statyboms 

Krautuvai – nė vieno metro be jo.

Specifinė šaka tas žemės ūkis Lietuvoje. Ji reikalauja ne tik darbo atlikimo rankomis, bet be papildomos techninės pagalbos, tiesiog neįsivaizduojamas. Nes darbai atlikti per trumpą laiką, ūkininkui suteikia galimybę nudirbti daugiau darbų, o sunkūs darbai per trumpą laiką, duoda daugiau pelno. Tokiems atvejams, universalūs krautuvai – nepakeičiama pagalba žemės ūkyje ir ne tik. Jų svari pagalba vertinama ir statybų sektoriuje, ir komunaliniame ūkyje. Taigi – krautuvai nepamainomas techninis sprendimas nedidelių bet sudėtingų darbų atlikimui. Teleskopiniai krautuvai parduodami daugelyje žemes ūkio ar statybų sektoriaus įmonės, todėl įsigijimui tereikės užsukti į atstovybę. O jei planuojate teikti paraiškas ES lėšoms gauti, teks susižinoti papildomos informacijos.

parduodu_zemes_ukio_technika

Parduodama žemes ūkio technika labai įvairi. Žvelgiant į asortimentą, Lietuvoje galima nusipirkti ne tik grėblį ar kastuvą, bet ir traktorių, kombainą ir krautuvą. Lietuvos rinka labai maža, lyginant su kitomis, didesnėmis ES šalimis. Bet žemės ūkio technika prekiaujama sėkmingai lygiai taip pat kaip ir prekiaujama kitomis prekėmis mūsų šalyje. Labai populiarūs ir patogiausi žemės ūkio darbų įgyvendinimui yra krautuvai arba teleskopiniai krautuvai. Šie, mini traktoriukai turi labai geras technines charakteristikas, jų pravažumas padidintas, todėl, jai, darbuotis galima bet kokiomis sąlygomis.

Visiškai kitaip – statybų sektoriuje. Statybose dažniausiai reikalaujama ne technikos pravažumo, bet kuo mažesnio apsisukimo spindulio. Darbuojantis mažoje erdvėja, dideliais krautuvais su dideliais padargais smulkių darbų įgyvendinti nepavyks, todėl specialistai, dažnai naudoja lengvučius, mobilius ir judrius teleskopinius krautuvus. Dažniausiai, statybose naudojami krautuvai – Bobcat krautuvai, kurie statybose, nepamainomas pagalbininkas. Jie, panašiai kaip ir Manitou, pradėti gaminti prieš 50 metų, tik ne Europoje, bet Amerikoje – Šiaurės Dakotoje. Greičiausiai, kad tai pats populiariausias vardas visame pasaulyje. Bobcat krautuvai turi labai didelį pranašumą prieš kitus – jo gabaritų matmenys ne dideli, todėl lengvai gali pravažiuoti pro 0,92 m ir 1,82 m aukščio angą. Sudėtingesnėmis sąlygomis ar ant mažiau stabilesnės žemės ar grunto, siūlomas krautuvas Bobcat su 0,45 m guminiais vikšrais. Taigi, krautuvą bus galima panaudoti bet kokiomis sąlygomis. Parduodu žemes ūkio technika – krautuvus ir teleskopinius krautuvus.

Krautuvai “Ausa“ – turintis garsų vardą pasaulyje, kuris yra įsitvirtinęs tarp lyderių ir neketina užleisti savo pozicijų. „Ausa“ produkcija taip pat yra įvairi, prekiaujama nuo žemės ūkio, statybų iki komunalinių paslaugų teikimui skirtos technikos.

Parduodu žemės ūkio technika – krautuvai statyboms „Ausa“!