info@ausa.lt
Krautuvų nuoma

Krautuvų nuoma – teleskopiniai krautuvai

Krautuvai reikalingi momentiniams darbams?

Atsigaunant Lietuvos ekonomikai, atsigauna statybų, bei žemės ūkio sektorius. Daugėjantys ir sunkėjantys darbai, į pagalba, verčia telktis ir techniką. Bet ką daryti, jei technikos pagalbos reikia tik vienam ar keliems darbams nudirbti? Suprantama, kad tokiems darbams, kurių įgyvendinimui krautuvai ar kita technika reikalinga vos valandai ar tik vienai dienai, pirkti brangų krautuvą būtų ne logiška. Bet daugelis, tokį krautuvų paslaugos poreikį turinčių, jau atrado būdą, kaip išspręsti šiuos klausimus – krautuvų arba žemės ūkio technikos nuoma.

krautuvu_nuoma

Krautuvų arba žemės ūkio technika – nuoma

Suprantama, kad ne visi darbai yra ilgalaikiai, todėl, pirkti krautuvą ar kitą techniką trumpalaikiams darbams – nuostolinga. Todėl didelės statybų kompanijos ar tiesiog, patys pardavėjai, kurie prekiauja krautuvais, teikia ir tokios technikos nuomą. Tokios paslaugos ypač populiarios tarp mažų bendrovių, kurių kapitalas nėra didelis, o darbų atlieka ne daug, todėl krautuvai reikalingi tik tam tikram laiko tarpui ar darbui atlikti. Kur gauti nuomotis krautuvą? Paieškos nesunkios, tereikia internetinėje paieškos sistemoje suvesti: krautuvų nuoma ir nustebsite, kad tokias paslaugas teikia labai daug įmonių. Tokias paslaugas galime pasiūlyti ir mes.

Įmonė priskaičiuoja apie 30 įvairios technikos, kuri skirta trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai. Suprantama, kad užsisakius ilgalaikę nuomą, nebus skaičiuojami savaitgaliai ar į nuomos laikotarpį papuolančios šventinės dienos. Taigi, atsiradus technikos nuomos poreikiui, tai padarysite ne sunkiai.

Krautuvai yra įvairių rūšių, todėl ir nuomoti stengiamasi įvairią techniką, kad kiekvienas klientas atrastų krautuvą pagal poreikį. Jei krautuvai reikalingi darbams mažose patalpose ar erdvėse, patartina rinktis mini krautuvą, kuris yra kompaktiškas, todėl nereikalaujantis daug erdvės. Galima pasirinkti vikšrinį arba ratinį krautuvą. Nuomos kainos skaičiuojamos valandomis ir nuo technikos rūšies bei atliekamų funkcijų priklauso ir pati krautuvo kaina. Žinoma, galimi ir keltuvu priedų nuomos variantai. Todėl atvykus į nuomos punktą dėl priedų susitarsite atskirai.

Žemes ūkio technika Manitou – pati populiariausia technika nuomos paslaugų srityje. Tokios technikos galima rasti ne kiekvienoje nuomos paslaugas teikiančioje įmonėje, todėl, jei nusprendėte išsinuomoti būtent Manitou vardą turinčią techniką, teks apsiginkluoti kantrybe. Ši technika ne seniai atkeliavo į Lietuvą, bet jau pradėjo ją užkariauti, nes susilaukia didelių pagyrų iš pačių ūkininkų bei statybos bendrovių, kurie įsigijo bent vieną Manitou produktą.

Žinoma, nuomai galima rasti ir naudotų krautuvų bei žemės ūkio technikos, kurios nuoma, suprantama, kainuos mažiau nei naujesnių krautuvų. Todėl prieš nuomodami pasvarstykite, ar jums būtinai reikalinga nauja technika, gal nuomai pakaks ir naudotų krautuvų paslaugų, kurios ženkliai pigesnės.