info@ausa.lt
Krautuvai – žemės ūkio technika

Investicijos į žemės ūkio technika – nenutrūkstantis procesas

Kas praturtina tradicijas?
Ar Lietuvos žemdirbiai, galėjo ankščiau pagalvoti ar net įsivaizduoti, kaip būtų galima verstis be plūgo. Kiekvienas žemdirbys savo turimą nuosavybę prižiūrėdavo, ardavo, jei ne pavasarį, tai bent rudenį. Į sukultivuotas ražienas niekas nesėjo, ardavo visada. Žemės darbų tradicijos pradėjo keistis, kai iš Europos pradėjo plūsti naujausia ir pažangiausia žemės ūkio technika. Ir tos įmonės, kurios pirmosios pradėjo skleisti informaciją apie naujausias ūkiams skirtas technologijas, kurios nereikalauja arimo, dabar galėtų papasakoti apie tai, dar daugiau. Neariamoji žemdirbystė Lietuvoje, buvo pradėta diegti nuo nepriklausomybės atkūrimo ir ženkliai supaprastino žemės ūkio darbus. Informacija buvo skleidžiama įvairiai, kas rengė tokios technikos demonstracijas laukuose, kas organizuodavo ir demonstruodavo privalumus lauko dienose. Dabar, daugelis Lietuvos ūkininkų, nebe įsivaizduoja kasdienių darbų be panašios technikos. Tobulėjant darbų naujovėms, tobulinama ir pati technika, kuri, paskutiniuoju metu, siūloma vis patogesnė, mažiau kainuojant ir lengviau įsigyjama.

krautuvai_zemes_ukio
Žemės ūkio bei statybų sektoriuje, technika tobulinama taip pat. Pasidomėjus vien „Ausa“ ar „Manitou“ technika, kuri skirta įvairiems darbams ir apima labai didelį spektrą, galima padaryti išvadą, kad gamintojai ir specialistai, keliais darbais neapsiriboja. Jie, savo gaminius tobulina nuolat, todėl net ir patys sunkiausi darbai, tampa vis lengviau įgyvendinami.
Ar galite įsivaizduoti sandėlį ar statybas be keltuvų?
Atsigaunant Lietuvos ekonomikai, statybų darbai vėl įgauna pagreitį, todėl ir technikos poreikis auga lygiagrečiai. Krautuvai vėl populiarėja ne tik statybose, bet ir sandėliuose. Didžioji Lietuvos įmonių dalis, savo gaminius ar produkciją eksportuoja į kitas šalis, todėl būtų sudėtinga įsivaizduoti krovą be krautuvų. Krautuvai – didžiausias pagalbininkas sandėliuose, ypač, jei krovinį reikia pakelti aukštai arba iš aukštai paimti. Tokiems darbams, patys patogiausi ir naudingiausi – teleskopiniai krautuvai. Jų pagalba, galėsite perplanuoti savo sandėlius, naudoti kelių aukštų sandėliavimą ir neužtrunkant, perkelti produkciją iš vienos vietos į kitą.
Žinoma, jei krautuvai reikalingi tik mažam laikotarpiui ar tik nedidelių darbų atlikimui, pirkti brangios technikos neverta, patogiau pasirinkti jų nuomą. Pigi krautuvu nuoma, leidžia lanksčiau disponuoti turimomis lėšomis, todėl, taip sutaupysite papildomų lėšų kitos produkcijos gamybai ar kitoms išlaidoms. Krautuvų kainos gali būti įvairios, nuo keliasdešimt iki kelių šimtų litų, priklausomai nuo norimų funkcijų atlikimo, bei vietos, kurioje bus naudojami krautuvai. Įkainiai darbams užmiestyje, skiriasi, todėl norint atlikti darbus už miesto ribų, teks skaičiuoti mokestį už nuvažiuotus kilometrus.
Krautuvai – žemės ūkio technika – sunkūs darbai lengva ranka.