info@ausa.lt
Komunalinė technika

Prekyba komunaline technika – krautuvai
2013 metų pirmame ketvirtyje, prekyba komunaline ir statybine technika buvo ne didelė, todėl technikos parduota mažiau. Kodėl? Klausimas labai rimtas. Tam įtakoti galėjo keli veiksniai, kuriuos ir pabandysime apžvelgti savo straipsnyje.
Europos Sąjunga atliko tyrimus, kaip Lietuvoje įsisavinamos paramai skirtos lėšos, todėl patikrinimo metu, buvo mažiau skiriama lėšų, kad tyrimai būtų tikslesni. Gali būti, kad toks veiksnys įtakojo mūsų parduodamos technikos prekybai, nes daugelis Lietuvos komunalinių ūkių, atsinaujinimui naudoja ES paramos lėšas. Taigi, tikimasi, kad kiti ketvirčiai leis pasivyti kitų metų pardavimus ir juos viršyti.

komunaline_technika Prekyba komunaline technika
Daugelis miesto gyventoju, vaikščiodami miesto gatvėmis mato, kaip kiemsargis ar gatvių prižiūrėtojai valo šaligatvius ar pačius kelius. Mažų teritorijų priežiūrai pakanka nedidelės fizinės jėgos, bet jei aptarnavimo ir švaros palaikymo teritorijos didžiulės, bet specialios tam skirtos technikos neišsiversite. Todėl, du, pasaulinį pripažinimą turintys gamintojai siūlo įvairaus asortimento techniką, kuri skirta būtent komunalinėms paslaugoms atlikti. Tai gali būti ir kelių bei šaligatvių valymas, poliravimas ar dulkių susiurbimas, kiemų ir šaligatvių priežiūra žiemos sąlygomis, kai gausiai pasninga ir tenka valyti sniegą riboto dydžio erdvėse. Taigi, Manitou ir AUSA – didžiausią pripažinimą pasaulyje turinti technika.

Ausa – daugiafunkcinės transporto priemonės, kurias galima naudoti ištisus metus ir, kurios taikomos bet kokioje komunalinėje srityje ir bet kokiomis oro sąlygomis.
Ausa – tenkina kiekvieno miestelių ar mietų, atskirų pramonės šakų ar įmonių tiek bendrus, tiek individualius poreikius. AUSA – atliekų surinkimui, ravėjimui, kelių remontui, medžiagų transportavimui, kelių ir gatvių švarai užtikrinti skirta technika. Kuri ne tik komfortabili, bet ir atitinka bei ilgai išlaiko visus aukštus saugumo bei funkcionalumo reikalavimus.
Manitou – labiau statybos sektoriui skirta technika, bet plačiai taikoma ir zemes ukyje, todėl ypač populiari ne tik Europos šalyse, bet ir Amerikoje bei Azijoje. Teleskopiniai krautuvai ypač populiari produkcija Europos šalyse. Krautuvų techniniai parametrai bei naudojimo lengvumas, šiuos produktus daro ypač paklausiais ne tik statybų bendrovių tarpe, bet teigiami atsiliepimai atsiranda ir žemės ūkio srityje, kur beveik kiekvienas ūkininkas jau yra išbandęs Manitou teleskopinių krautuvų darbą. Ir investicijos į tokio tipo krautuvus atsiperka su kaupu jau per pirmą naudojimo sezoną, nes be papildomų funkcijų, jie turi ir apie 30 papildomų priedų, kurie skirti įvairių bei sudėtingų darbų atlikimui. Todėl drąsiai ją galima vadinti ir žemes ukio technika.
Komunaline technika – pagalba kai reikia švaros.